شماره شصت خبرنامه هفتگی دعبل منتشر شد
در شماره شصتم خبرنامه هفتگی دعبل، برگزیده‌ای از مطالب وبسایت دعبل پیش روی خوانندگان است. برای مطالعه خبرنامه روی مطلب ...

شمایل کنونی مزار ائمه بقیع را چه کسی ساخت+عکس

علامه عبدالرحیم صاحب‌الفصول به پادشاه وهابی عربستان می‌گوید: شما تمام اصلاحاتی که منظور داشتید، تمام شد و فقط خراب کردن ...

یونس حبیبی: کارد به استخوان رسیده/ 2 سال است نمی‌توانم بخوانم

هزینه‌های درمان، خیلی مرا اذیت کرد و به خاطر بالا بودن آن، نیروهای مسلح و بنیاد شهید، همراهی‌ام نکردند. به جز آن، مسأله ...

مخاطب را دسته بندی نکنیم/ نهادی سازیِ امر دینی خنجری است که دسته خود را می‌برد

تغییرات در ذائقه مخاطبان برنامه‌های مذهبیِ رسانه و سازمان دینی به تَبَعِ تغییرات در سبک زندگیِ ایرانی قابل فهم است. سبک ...
بنیاد دعبل
ویژه/ اربعین مرثیه به نمایشگاه کتاب رسید
صور مرثیه با حاج علی قصری
موسوی: مردم، مداح را با کت بلند یا فینه بر سر می‌شناختند/ هاشمی:‌ وحدت هیئات جامعه مداح را ادامه‌ می‌دهیم
​عملکرد مالی بنیاد دعبل بسیار شفاف است

ویژه/ اربعین مرثیه به نمایشگاه کتاب رسید

همزمان با اعیاد شعبانیه، کتاب «اربعین مرثیه» (برترین اشعار عاشورایی فارسی به داوری کارشناسان) منتشر شد. این کتاب، محصول نهایی پژوهشی ...

صور مرثیه با حاج علی قصری

حاج علی قصری پیرغلام اهل بیت مهمان دعبل شد.

موسوی: مردم، مداح را با کت بلند یا فینه بر سر می‌شناختند/ هاشمی:‌ وحدت هیئات جامعه مداح را ادامه‌ می‌دهیم

جامعة مداح تهران بیش از صد سال قدمت دارد. مرحوم حاج مرزوق عرب، مرشد غلامرضا و مرشد قاسم، هیئت جامعة مداح را تأسیس کردند که هر هفته،...

​عملکرد مالی بنیاد دعبل بسیار شفاف است

​عملکرد مالی بنیاد دعبل بسیار شفاف است / مداح صرفا آن چهره تلویزیونی مشهور نیست، مداح آن نابینایی است که بعد از 50 سال مداحی در بستر ...
 
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  
نقد و بررسی کتاب تاریخ قیام و مقتل جامع سیدالشهدا
۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۷
آقایان دکتر محمدرضا سنگری و استاد محمد اسفندیاری ناقدان کتاب «تاریخ قیام و مقتل جامع سیدالشهدا» خواهند بود.
شماره پنجاه و هشتم خبرنامه هفتگی دعبل منتشر شد
۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۰
در شماره پنجاه و هشتم خبرنامه هفتگی دعبل، برگزیده‌ای از مطالب وبسایت دعبل پیش روی خوانندگان است. برای مطالعه خبرنامه روی مطلب کلیک یا از طریق نشانک سبز رنگ سمت چپ صفحه آن را دانلود کنید.
شماره پنجاه و هفتم خبرنامه هفتگی دعبل منتشر شد
۲۵ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۰
در شماره پنجاه و هفتم خبرنامه هفتگی دعبل، برگزیده‌ای از مطالب وبسایت دعبل پیش روی خوانندگان است. برای مطالعه خبرنامه روی مطلب کلیک یا از طریق نشانک سبز رنگ سمت چپ صفحه آن را دانلود کنید.
دکتر سنگری: نسخه جدید «رستاخیز» بسیاری از مشکلات قبل را ندارد
۲۴ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۲
یک نویسنده و پژوهشگر عاشورایی گفت: عده‌ای پیش از آنکه فیلم را در واقعیت هنری‌اش تحلیل کنند، یک جوسازی‌هایی انجام دادند که به اعتقاد بنده، بی‌سمت و سو هم نبوده است در حالی که ما باید به هنرمندان خودمان میدان دهیم، آنها را تشویق و روحیه داده که سراغ این قبیل کارها بروند.
شماره پنجاه و ششم خبرنامه هفتگی دعبل منتشر شد
۱۸ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۰
در شماره پنجاه و ششم خبرنامه هفتگی دعبل، برگزیده‌ای از مطالب وبسایت دعبل پیش روی خوانندگان است. برای مطالعه خبرنامه روی مطلب کلیک یا از طریق نشانک سبز رنگ سمت چپ صفحه آن را دانلود کنید.
شماره پنجاه و پنجم خبرنامه هفتگی دعبل منتشر شد
۱۱ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۰
در شماره پنجاه و پنجم خبرنامه هفتگی دعبل، برگزیده‌ای از مطالب وبسایت دعبل پیش روی خوانندگان است. برای مطالعه خبرنامه روی مطلب کلیک یا از طریق نشانک سبز رنگ سمت چپ صفحه آن را دانلود کنید.
شماره پنجاه و چهارم خبرنامه هفتگی دعبل منتشر شد
۴ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۰
در شماره پنجاه و چهارم خبرنامه هفتگی دعبل، برگزیده‌ای از مطالب وبسایت دعبل پیش روی خوانندگان است. برای مطالعه خبرنامه روی مطلب کلیک یا از طریق نشانک سبز رنگ سمت چپ صفحه آن را دانلود کنید.
شماره پنجاه و سوم خبرنامه هفتگی دعبل منتشر شد
۲۸ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۵۰
در شماره پنجاه و سوم خبرنامه هفتگی دعبل، برگزیده‌ای از مطالب وبسایت دعبل پیش روی خوانندگان است. برای مطالعه خبرنامه روی مطلب کلیک یا از طریق نشانک سبز رنگ سمت چپ صفحه آن را دانلود کنید.
کمیسیون فرهنگی از بنیاد "دعبل خزاعی" حمایت می‌کند
۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۰
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است فعالیت بنیادهایی همچون "دعبل خزاعی" می تواند در ترویج و نشر مفاهیم دینی و اسلامی به شکل مطلوب به جامعه ایفای نقش کند.
انعکاس خبری نامه مداحان و ذاکرین اهل بیت(ع) به مجلس درباره بنیاد دعبل
۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۷
نامه جامعه مداحان و ذاکرین اهل بیت(ع) خطاب به ریاست مجلس شورای اسلامی درباره رسالتِ بنیاد دعبل و نطق پیش از دستور یکی از نمایندگان در خبرگزاری ها و سایت های مختلف خبری، بازتاب گسترده ای داشته است.
بازنشر/ نامه مداحان و شاعران آیینی به رئیس مجلس درباره بنیاد دعبل
۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۹
به دنبال برخی خبرها و گزارش ها درباره بودجه نهادها و موسسات فرهنگی و مذهبی که این روزها دست به دست می‌شود و سوالاتی در ذهن افکار عمومی به وجود آورده، بنیاد دعبل وظیفه خود می داند تا دراین باره شفاف سازی نماید. به همین دلیل متن نامه و پیوست های بسیار مهم تشکیلاتی و مالی این بنیاد باز نشر می‌شود؛
شماره پنجاه و دو خبرنامه هفتگی دعبل منتشر شد
۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۱۵
در شماره پنجاه و دوم خبرنامه هفتگی دعبل، برگزیده‌ای از مطالب وبسایت دعبل پیش روی خوانندگان است. برای مطالعه خبرنامه روی مطلب کلیک یا از طریق نشانک سبز رنگ سمت چپ صفحه آن را دانلود کنید.
شماره پنجاه و یکم خبرنامه هفتگی دعبل منتشر شد
۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۰
در شماره پنجاه و یکم خبرنامه هفتگی دعبل، برگزیده‌ای از مطالب وبسایت دعبل پیش روی خوانندگان است. برای مطالعه خبرنامه روی مطلب کلیک یا از طریق نشانک سبز رنگ سمت چپ صفحه آن را دانلود کنید.
مستند پرچمدار ستایشگری/ مرحوم حاج علی آهی؛ بخش پنجم
۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۵
دانلود
مستند پرچمدار ستایشگری/ مرحوم حاج علی آهی؛ بخش چهارم
۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۷
دانلود
پنجاهمین شماره خبرنامه هفتگی دعبل منتشر شد
۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۰
در شماره پنجاهم خبرنامه هفتگی دعبل، برگزیده‌ای از مطالب وبسایت دعبل پیش روی خوانندگان است. برای مطالعه خبرنامه روی مطلب کلیک یا از طریق نشانک سبز رنگ سمت چپ صفحه آن را دانلود کنید.
مستند پرچمدار ستایشگری/ مرحوم حاج علی آهی؛ بخش سوم
۴ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۱
دانلود
مستند پرچمدار ستایشگری/ مرحوم حاج علی آهی؛ بخش دوم
۲ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۱
دانلود
فراخوان مقاله فصلنامه دعبل ویژه ادبیات دینی و آیینی
۲ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۵۰
فصلنامۀ علمی‌ ترویجی «دعبل» ویژه ادبیات دینی و آیینی وابسته به بنیاد دعبل خزاعی با هدف تقویت پشتوانۀ علمی ادبيات دینی از نویسندگان و پژوهشگران این حوزه دعوت به همکاری می‌کند.
چهل و نهمین شماره خبرنامه هفتگی دعبل منتشر شد
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۰
در شماره چهل و نهم خبرنامه هفتگی دعبل، برگزیده‌ای از مطالب وبسایت دعبل پیش روی خوانندگان است. برای مطالعه خبرنامه روی مطلب کلیک یا از طریق نشانک سبز رنگ سمت چپ صفحه آن را دانلود کنید.